Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

nemovitosticool

Zemědělská usedlost Strmilov

111 fotek 15.6.2012 109 zobrazení
Exkluzivně nabízím k prodeji luxusní RD s pozemky 65.831m2, který vznikl nákladnou rekonstrukcí bývalé zemědělské usedlosti v malebné krajině České Kanady, v obci Strmilov.

Celkem budova obsahuje 8 pokojů, 2 kuchyně a 2 kuchyňské kouty, 3 koupelny plus lázeň s vířivou vanou a saunou a 4 WC. Dům disponuje venkovním bazénem o rozměrech 7 x 3m.

Dům nabízí možnost komerčního využití jako penzión, či k pořádání firemních akcí.

Celková zastavěna plocha je 460m2, celkový obestavěný prostor je 2.450m3. Celková plocha převážně lesních pozemků je 65.831m2.

V místě veškerá občanská vybavenost.

Možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám za nejlepších podmínek zdarma zajistíme - www.hypoteka.cool

Odhadní cena dle Znaleckého posudku z roku 2012 je 15.000.000,-Kč.

CENA: k jednání.

Volejte: 775 680 000
Pište: dpaul@dpaul.cz

WWW.DPAUL.CZ

Popis nemovitosti:

Nemovitost má sklep a dvě nadzemní podlaží, obsahuje tři bytové jednotky. Ve sklepě je možnost zřízení vinotéky s posezením, v současné době slouží jako úložný prostor pro potraviny a nápoje. Je suchý a čistý, částečně elektrifikován.

V přízemí je před vstupem do haly vlevo od vrat venkovní zastřešené posezení, z něho je vstup do haly. Hala plynule přechází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, v zadní části domu směrem od silnice je dále vinný salonek s krbem. Za salonkem je technický prostor s ohřívacími kotli na vodu i topení.Z chodby od technického prostoru je vlevo vstup do letní lázně se třemi samostatnými sprchami, vířivou vanou a saunou pro osm osob. Z chodby vpravo je vchod do garáže a dílny, tato prostory dříve sloužily jako stodola.

Do patra vede dvoje dřevěné schodiště. V zadní části domu jsou dva identické apartmány v podélné ose budovy. Každý se skládá z podélné chodby, ložnice s kuchyňským koutem, ze samostatného WC s umyvadlem a sprchovým koutem a samostatným víceúčelovým prostorem. Od schodiště vede chodba do předsíně, z ní je vchod do rohové kuchyně s jídelnou, dále je z předsíně vchod do samostatného WC s umyvadlem a sprchovým koutem a dále vchod do chodby vedoucí do dámského salonu. Z něho vede chodba ke druhému schodišti. U nástupní podesty je vpravo vchod do dámské koupelny s obloženou vanou, umyvadly a kosmetickým pultem se zrcadly. Vedle koupelny je samostatné WC s umyvadlem a ohřívacím nástěnným tělesem. Dále od schodiště vede podélná chodby, z níž je vpravo přístup do dvou pokojů. První z nich slouží jako dámská pracovna, druhý je velký rohový a slouží jako pánská pracovna s ložnicí zároveň. Na konci chodby je vstup do menší pracovny.

Z lázně v zadní části budovy je venkovní bazén o objemu cca 35m3 a rozměrech 6,80 x 3,15 x 1,60m, v čele bazénu jsou čtyři nástupní předsazené schůdky o šířce 2m. Bazén je možno překrýt ochranou fólií. Povrch okolí bazénu je vyroben z odolného tvrdého dřeva s protiskluzovými drážkami, za touto upravenou plochou je pěkná travnatá plocha ohraničena ze dvou stran zdmi, další dvě strany jsou opatřeny manennou zídkou se zábradlím s krásným výhledem do otevřené přírody.

Všude v budově jsou dřevěná euro-okna s kovovými kličkami, masivní kvalitní dřevěné dveře, vstupní vrata a vrátka z ulice, jakož i vrata do garáže jsou rovněž masivní dřevěné. Podlahy jsou všude plovoucí, v účelových prostorách je dlažba a obklady.

Dům je po celkové nákladné rekonstrukci, klempířské prvky jsou z měděného plechu, hromosvody jsou osazeny. Střecha je nová s krytinou z hladkých pálených tašek. K dispozici je satelit a bezdrátový internet.

Dvůr má zpevněnou plochu ze žulových kostek, komunikační chodníčky jsou betonové.

Objekt je napojen na všechny sítě mimo plyn, přípojka je však před domem.

Dům je zděný v kombinaci cihla, tvárnice, kámen

Celý dvůr je monitorován systémem kamerového dohledu.

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron